Szanowni klienci,

JU*LOVI oferuje następujące możliwości płatności:


1. Przelew na konto.
Wybierając opcję płatności przelewem, Klient ma 5 dni roboczych na realizację płatności. Po upływie tego terminu umowa uważana jest za niezawartą, a Sprzedawca nie jest związany zamówieniem, a przedmiot wystawiony ponownie na sprzedaż.
Przelew nastąpić ma na rachunek bankowy Sprzedającego: 25 1140 2004 0000 3102 7707 4641 w banku mbank; JU-LOVI s.c.; ul. Jeżynowa 12; 05-080 Hornówek; (podając w tytule płatności indywidualny numer zamówienia).

2. Płatność za pośrednictwem serwisów PayU i Przelewy24 - płatności realizowane przez sprawdzone i bezpieczne serwisy PayU (payu.pl) i Przelewy24 (www.przelewy24.pl). Za pośrednictwem tych serwisów można zapłacić przelewem z większości banków polskich, jak również kartą kredytową.

3. Płatność za pomocą przelewów elektronicznych online, obsługujących zarówno przelewy do ponad 40 zintegrowanych banków jak ich szybkie przelewy do dowolnych banków, oraz płatności kartami. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl).

4. Płatność za pośrednictwem serwisu PayPal - płatność realizowana przez sprawdzony i bezpieczny serwis PayPal (www.paypal.com)

5. Płatności za pomocą kart Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
W przypadku płatności za pomocą karty, zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych od uzyskania pozytywnej autoryzacji transakcji.

6. Płatność za pobraniem - Przy odbiorze przesyłki zostaną Państwo poproszeni przez listonosza o uregulowanie płatności gotówką.

7. Płatność gotówką w przypadku odbiorów osobistych - miejsce odbioru: Warszawa, po indywidualnym umówieniu się.

8. Uwaga: Jeżeli wpłata (w przypadku wyboru opcji z punktów 1-4) nie zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy: info@julovi.com lub telefoniczny +48 693 990 386.


Życzymy udanych zakupów!

Zespół JU*LOVI