Szanowni Klienci,  

Jeśli nasz produkt nie spełnił Państwa oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo prosimy o kontakt z nami wysyłając wiadomość na adres: info@julovi.com

Prosimy pamiętać, że mogą Państwo zwrócić produkt w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podania powodu. 

ZWROT

Aby dokonać zwrotu, należy wypełnić i wysłać wraz ze zwracanym towarem Oświadczenie Odstąpienia od Umowy, Wzór Oświadczenia (Formularz Zwrotu) oraz adres do wysyłki zwrotu znajdą Państwo TUTAJ (link).

UWAGA: Warunkiem akceptacji zwrotu jest idealny stan towaru, który nie nosi śladów użytkowania i posiada oryginalne metki i zabezpieczenia, wszyte oryginalnie przez producenta, a także załączenie dowodu zakupu (paragon/rachunek lub faktura, wysłane na adres mailowy wskazany przy składaniu zamówienia). Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu.

ADRES ZWROTU:
JU*LOVI
ul. Jeżynowa 12
05-080 Hornówek

Bardzo prosimy dopisać na przesyłce: JU*LOVI - ZWROT. 

Nie informujemy o dotarciu zwrotu do naszego magazynu. Sugerujemy wysyłkę zwrotów kurierami z możliwością śledzenia przesyłki.

Po otrzymaniu zwróconego produktu wraz z kompletem wymienionych wyżej dokumentów i akceptacji zwrotu (warunki akceptacji powyżej) - maksymalnie w ciągu 14 dni zwrócimy Państwu pieniądze na podane w Formularzu Zwrotu konto. 

WYMIANA

Wymiana na inny rozmiar możliwa jest w sposób bezgotówkowy, poprzez zwrot zakupionego towaru (procedura opisane powyżej) i wskazanie w formularzu zwrotu właściwego rozmiaru pożądanego modelu.

Bardzo prosimy o dopisanie na przesyłce zwrotnej: JU*LOVI - WYMIANA.

Wymiana na inny model możliwa jest wyłącznie poprzez dokonanie procedury zwrotu zakupionego towaru (opisane powyżej) i wykonanie nowego zamówienia na pożądany model. 

REKLAMACJE  

Przed odebraniem przesyłki należy zawsze sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem  telefonu: +48 693 990 386

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą  reklamacyjną:

Prosimy o zgłoszenie chęci reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: info@julovi.com

Po otrzymaniu informacji o reklamacji prześlemy odpowiedni formularz oraz podamy adres na jaki należy odesłać przesyłkę. Przesyłka ta jest realizowana na koszt klienta.

W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą, Sprzedający dokona zwrotu pieniędzy na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Kupującego.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: info@julovi.com lub telefonicznie: +48 693 990 386