JU*LOVI powstało z miłości do mody, kobiecości, tego co piękne i szlachetne. Ulotność, subtelność i zwiewność to obok wygody i funkcjonalności największe wartości marki. Tworzymy piękne formy ze szlachetnych materiałów, głównie jedwabi, w których kobiety wyglądają zmysłowo i eterycznie.

Jedwab to rekomendacja marki na wiosenne i letnie upalne dni. Sukienki i tuniki stworzone z myślą o kobietach, które w zależności od dodatków, mogą przechodzić w nich całe dnie, od porannych spotkań do wieczornych wyjść.

Szyjemy krótkie serie, więc możesz być pewna, że nasza sukienka, którą założysz, nie powtórzy się na ulicy, w biurze czy na imprezie - będziesz w niej wyglądać unikatowo.

W kolekcjach stawiamy na najwyższą jakość. Wszystkie projekty JU*LOVI wykonane są z wysoko gatunkowych włoskich tkanin, a projektowane i szyte w Polsce, stąd pełna kontrola nad każdym detalem. Ubrania JU*LOVI to balans pomiędzy formą, wygodą i zmysłowością w jednym, bez kompromisów. To powrót do kobiecości i tego co piękne na
co dzień.